ZAPRASZAMY

Nowy Modlin, Polska
27.06.2024
ENPL
0
DAYS
0
HOURS
0
MINUTES
0
SECONDS
Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia w Nowym Modlinie!

W imieniu NewCold serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie kolejnego kroku milowego w budowie naszego centrum logistycznego w Nowym Modlinie.

 

Jest to wspaniała okazja, aby zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami z obszaru logistyki, zarówno na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, jak i poza nimi. Zachęcamy do wysłuchania przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw i organizacji rządowych oraz na wycieczkę po budowie magazynu w Nowym Modlinie.

 

Nasz nowy magazyn pod Warszawą będzie jednym z najbardziej zaawansowanych obiektów na świecie, którego budowa wzmocni pozycję Polski jako wiodącego europejskiego hubu logistycznego. Wysoce zautomatyzowany obiekt to inwestycja o wartości 112 milionów euro, który zapewni 90 miejsc pracy. 

 

NewCold jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanej logistyki w branży spożywczej, posiadającym 17 najnowocześniejszych obiektów na trzech kontynentach. Nowa inwestycja będzie drugim magazynem NewCold w Polsce, a pierwszy magazyn w Kutnie jest obecnie rozbudowywany do dwukrotnie większej pojemności.

GDZIE?

 

Pole golfowe Lisia Polana
ul. Pomocnia 9 | 05-180 Pomiechówek, Polska
883-780-797

 

KIEDY?

 

27 czerwca 2024

 

PROGRAM:

 

10:00
Przywitanie oraz poczęstunek w klubie golfowym Lisia Polana, a następnie wyjazd do Nowego Modlina na teren nowego magazynu NewCold.

 

11:30 
Oprowadzenie po naszym nowym centrum logistycznym w Nowym Modlinie.

 

12:45
Powrót do klubu golfowego Lisia Polana na lunch.

 

14:30 – 17:30
Zajęcia golfowe.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 31 maja 2024 poprzez formularz na stronie www.newcold.com/modlin-milestone-celebration. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z naszym Zespołem poprzez maila: [email protected].

 

Czekamy na Ciebie!

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Roberto Alessio

VP of Business and Growth Eastern Europe

 

 

FORMULARZ RSVP
1/5

Formularz rejestracyjny/RSVP

calendar_today27 czerwiec 2024
UWAGA: 

Podczas wizyty na terenie magazynu w Nowym Modlinie wymagane jest założenie sprzętu ochronnego, który zostanie udostępniony na miejscu.

 

Przesyłając swoją rejestrację udzielasz NewCold pozwolenia na nagrywanie wydarzenia i publikowanie wszelkich zdjęć i/lub filmów zawierających logo firmy i/lub Twój wizerunek w materiałach marketingowych NewCold. Wszelkie nagrania będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami i oświadczeniem o ochronie prywatności NewCold dostępnym na stronie www.newcold.com/privacy-statement.